Aangesloten Clubs

 • Logo
 • BFOV Nummer
 • 450

 • Adres
 • BRUSSELSESTEENWEG 311 A
  9280 LEBBEKE

 • Doel van de club
 • ACA Denderstreek vzw, ... niet zomaar een old- & youngtimerclub ! Alle young- & oldtimers welkom ! Als club willen we zeker ten dienste staan van onze leden en andere deelnemers aan onze rondritten. Als club willen we, zonder enige verplichting tot deelname, onze leden samenbrengen om samen onze eigen ritten zowel als ritten bij bevriende clubs of organisaties te rijden. En natuurlijk zijn zowel leden van andere clubs als losse rijders meer dan welkom ! Wat ACA Denderstreek u als lid te bieden heeft: - We ondersteunen en behartigen onder de koepel van het BFOV (Belgische Federatie Oude Voertuigen) de belangen van onze leden, young- & oldtimerliefhebbers, en dragen zo bij tot het in stand houden van ons mobiel erfgoed. - We bieden onze leden de kans tot het afsluiten van een voordelige Classic Car Insurance, een gratis openingsrit en elk evenement een leden-korting en vooral ... - Rondritten in een gemoedelijke en amicale sfeer die ACA maakt tot wat het nu is, onze leuze is niet voor niets Having Fun ! ACA Denderstreek vzw, niet zomaar een old- & youngtimerclub ! Dus voor wie nog twijfelt …. Go for it en join the ACA-team ! Have Fun and join ACA Denderstreek vzw !

 • Toegelaten voertuigen
 • alle voertuigen (auto's, motoren, brommers, scooters, rijwielen met hulpmotor, vrachtwagens, tractoren) ouder dan 20 jaar dus zowel old- als youngtimers

 • Oprichting
 • 01-01-2015 als vzw

 • Lidgeld
 • €25 / seizoen 2019

 • Contact details
 • Contact: GEERT VAN DAMME

Deze website maakt gebruik van cookies

Bfov-fbva.be gebruikt cookies om je surfervaring te verbeteren en om je persoonlijke voorkeuren bij te houden. Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren en kan je niet weigeren als je deze website wil bezoeken. Andere cookies gebruiken we voor analytische doeleinden of kunnen ook gebruikt worden door derden om inzicht in uw surfgedrag te genereren en daarop relevante aanbiedingen of advertenties te tonen. Deze kan je weigeren indien je dit wenst.
Klik hier voor ons cookiebeleid.
Noodzakelijke en functionele Cookies
Noodzakelijk voor de technische functionering van de website (Bv. Taalkeuze onthouden, Google Recaptcha, etc.)
Ja
Nee
Analytische cookies
Verzamelt info over je surfgebruik (Bv. Hoeveel gebruikers de website bezoeken en hoeveel tijd zij gemiddeld op de website spenderen.)
Ja
Nee
Advertentie cookies
Adverteerders kunnen na jouw toestemming op basis van het surfgedrag gerichte aanbiedingen en advertenties plaatsen. (Bv. Welke producten worden er door u bekeken en/of aangeklikt.)
Ja
Nee
Mijn keuze bewaren